KM860A Опорний каток KOMATSU D40, D60
18 479 ₴
- В наявності
- Код: srx-00104
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: KOMATSU D40, KOMATSU D45E, KOMATSU D45D, KOMATSU D45P, KOMATSU D53A, KOMATSU D57, KOMATSU D58.
Вага: 49 кг.
Інші каталожні номери: BERCO KM12C; BERCO KM860; ITM B4060000M00; KOMATSU 131-30-00330; KOMATSU 131-30-00331; KOMATSU 131-30-00332; KOMATSU 131-30-00350; KOMATSU 131-30-00352; KOMATSU 131-30-56200; KOMATSU 140-30-00060; KOMATSU 140-30-00061; KOMATSU 140-30-00062; KOMATSU 140-30-00063; KOMATSU 140-30-00082; VPI VKM860V.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM860A |
| Виробник | Komatsu |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KM860A |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO KM12C |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | KOMATSU D40, KOMATSU D45E, KOMATSU D45D, KOMATSU D45P, KOMATSU D53A, KOMATSU D57, KOMATSU D58 |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Опорний каток KM860 для бульдозера KOMATSU D40, KOMATSU D45E, KOMATSU D45D, KOMATSU D45P, KOMATSU D53A, KOMATSU D57, KOMATSU D58. |
| Номер | KM860A |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 18 479 ₴



