KM868A Опорний каток KOMATSU D60A D65A6
19 138 ₴
- В наявності
- Код: srx-00106
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: KOMATSU D60A, KOMATSU D65A6, KOMATSU D68P, KOMATSU D75A.
Вага: 53 кг.
Інші каталожні номери: BERCO KM116; BERCO KM868; ITM A4065001M00; ITM A406500AY00; KOMATSU 141-30-00570; KOMATSU 141-30-00571; KOMATSU 141-30-00572; KOMATSU 141-30-00573; KOMATSU 141-30-00574; KOMATSU 141-30-00575; KOMATSU 141-30-00576; KOMATSU 141-30-00577; KOMATSU 141-30-00578; KOMATSU 141-30-36103; KOMATSU 144-30-B0800; VPI VKM116V.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM868A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KM868A |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO KM116 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | KOMATSU D60A, KOMATSU D65A6, KOMATSU D68P, KOMATSU D75A |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Опорний каток KM868 для бульдозера KOMATSU D60A, KOMATSU D65A6, KOMATSU D68P, KOMATSU D75A. |
| Номер | KM868A |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 19 138 ₴



