KM869A Опорний каток KOMATSU D60A D68P
21 613 ₴
- В наявності
- Код: srx-00108
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: KOMATSU D60A, KOMATSU D68P, KOMATSU D75A.
Інші каталожні номери: BERCO KM117; BERCO KM869; ITM B4065001M00; ITM B406500AY00; KOMATSU 141-30-00581; KOMATSU 141-30-00582; KOMATSU 141-30-00583; KOMATSU 141-30-00584; KOMATSU 141-30-00585; KOMATSU 141-30-00586; KOMATSU 141-30-00587; KOMATSU 141-30-00588; KOMATSU 141-30-36203; KOMATSU 144-30-B0810; VPI VKM117V.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM869A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KM869A |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO KM117 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | KOMATSU D60A, KOMATSU D68P, KOMATSU D75A |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Опорний каток KM869 для бульдозера KOMATSU D60A, KOMATSU D68P, KOMATSU D75A. |
| Номер | KM869A |
| Тип запчастини | Опорний коток для бульдозера |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для бульдозера |
- Ціна: 21 613 ₴



