CR1328A Опорний каток LIEBHERR PR71
12 044 ₴
- В наявності
- Код: srx-00110
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: LIEBHERR LR611, LIEBHERR PR71, LIEBHERR PR1712, LIEBHERR PR721, CAT 215, CAT 215B, CAT 933, CAT 941, CAT 943, CAT 955, CAT D4.
Вага: 37 кг.
Інші каталожні номери: BERCO CR1328; BERCO CR1328C; BERCO CR1328D; BERCO CR1328E; CATERPILLAR 118-1608; CATERPILLAR 1M4218; CATERPILLAR 2Y9611; CATERPILLAR 3B1404; CATERPILLAR 3K2779; CATERPILLAR 4B9716; CATERPILLAR 4F5322; CATERPILLAR 5H6099; CATERPILLAR 5K5203; CATERPILLAR 6B5362; CATERPILLAR 6T9887; CATERPILLAR 7F2465; CATERPILLAR 7K8083; CATERPILLAR 7K8095; CATERPILLAR 8B1599; CATERPILLAR 9P4208; CATERPILLAR 9P7783; LIEBHERR 5003853.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR1328A |
| Виробник | Liebherr |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CR1328A |
| Бренд виробника | LIEBHERR, CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR1328 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | LIEBHERR LR611, LIEBHERR PR71, LIEBHERR PR1712, LIEBHERR PR721, CAT 215, CAT 215B, CAT 933, CAT 941, CAT 943, CAT 955, CAT D4 |
| Марка | LIEBHERR, CAT |
| Призначення | Опорний каток CR1328 для бульдозера LIEBHERR LR611, LIEBHERR PR71, LIEBHERR PR1712, LIEBHERR PR721, CAT 215, CAT 215B, CAT 933, CAT 941, CAT 943, CAT 955, CAT D4. |
| Номер | CR1328A |
| Тип запчастини | Опорний коток бульдозера |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток бульдозера |
- Ціна: 12 044 ₴



