CR3000A Опорний каток CAT 215 D3B D3C D4C
8 414 ₴
- В наявності
- Код: srx-00112
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: CAT 215, CAT D3B, CAT D3C, CAT D4C, CAT D3G, CAT 931, CAT 933, CAT 935.
Інші каталожні номери: BERCO CR3000; BERCO CR3000A; CATERPILLAR 238-7483; CATERPILLAR 275-3579; CATERPILLAR 281-8339; CATERPILLAR 3T4352; CATERPILLAR 6S3607; CNH-FIAT NEW HOLLAND 76590792,00; ITM A01030A0M00; KOMATSU ALL MAKES ZZYR0047; VPI VCR3000V.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR3000A |
| Виробник | B&D |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CR3000A |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR3000 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT 215, CAT D3B, CAT D3C, CAT D4C, CAT D3G, CAT 931, CAT 933, CAT 935 |
| Марка | CAT |
| Призначення | Опорний каток для екскаватора CAT 215, CAT D3B, CAT D3C, CAT D4C, CAT D3G, CAT 931, CAT 933, CAT 935. |
| Номер | CR3000A |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 8 414 ₴



