LK132A Опорний каток JCB JS160 JS180
9 239 ₴
- В наявності
- Код: srx-00120
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: JCB JS160, JCB JS180, JCB JS200, JCB JS220, CASE CX160, CASE CX210 L.
Вага: 36 кг.
Інші каталожні номери: BERCO LK132; CASE 152170A1; CASE 160417A1; GARAVINI-SPA KBA1123; ITM A2620000M00; JCB 331/42639; JCB JRA0077; JCB JRA0240; JCB JRA0414; SUMITOMO KRA10360; SUMITOMO KRA1189; SUMITOMO KRA1189Z-C; SUMITOMO KRA14370; SUMITOMO KRA15850; SUMITOMO-LINKBELT KRA0781; VPI VKRA1189V; VPI VLK132V.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LK132A |
| Виробник | JS |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LK132A |
| Бренд виробника | JCB, CASE |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | LK132A |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | JCB JS160, JCB JS180, JCB JS200, JCB JS220, CASE CX160, CASE CX210 L |
| Марка | JCB, CASE |
| Призначення | Опорний каток LK132 для екскаватора JCB JS160, JCB JS180, JCB JS200, JCB JS220, CASE CX160, CASE CX210 L. |
| Номер | LK132A |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 9 239 ₴



