KM1179A Опорний каток KOMATSU PC100 PC150
9 899 ₴
- В наявності
- Код: srx-00122
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: KOMATSU PC100, KOMATSU PC150, KOMATSU PC180.Вага: 39 кг.
Вага: 39 кг.
Інші каталожні номери: BERCO KJ1179; BERCO KM1179; ITM A40200L0M00; KOMATSU 205-30-00171; KOMATSU 205-30-00172; KOMATSU 205-30-76101; KOMATSU 20Y-30-00010; VPI VKM1179V.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM1179A |
| Виробник | Komatsu |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KM1179A |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO KJ1179 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | KOMATSU PC100, KOMATSU PC150, KOMATSU PC180 |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Опорний каток KM1179 для екскаватора KOMATSU PC100, KOMATSU PC150, KOMATSU PC180. |
| Номер | KM1179A |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 9 899 ₴



