
CR5108A Опорний каток CAT 311 312 313 314
9 569 ₴
- В наявності
- Код: srx-00124
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: CAT 311, CAT 312, CAT 313, CAT 314.
Інші каталожні номери: BERCO CR5108; BERCO CR5108A; CATERPILLAR 151-9747; CATERPILLAR 4I7346; CATERPILLAR 861934; ITM A7801000M00; ITM A7801000Y00; MITSUBISHI 861934; VPI VCR5108V.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR5108A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CR5108A |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR5108 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT 311, CAT 312, CAT 313, CAT 314 |
| Марка | CAT |
| Призначення | Опорний каток CR5108 для екскаватора CAT 311, CAT 312, CAT 313, CAT 314. |
| Номер | CR5108A |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 9 569 ₴



