SI888A Опорний каток для KOBELCO SK200 SK235 SK210
8 992 ₴
- В наявності
- Код: srx-00129
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: KOBELCO SK200, KOBELCO SK235, KOBALCO SK210.
Інші каталожні номери: BERCO SI1187; BERCO SI888; CNH-FIAT NEW HOLLAND 72150316; CNH-FIAT NEW HOLLAND 75263684; FIAT-KOBELCO/NEW HOLLAND 72203513; FIAT-KOBELCO/NEW HOLLAND 75263684; ITM A16200C0M00; KOBELCO 24100N8009F2; KOBELCO LQ64D00011F1; KOBELCO LQ64D00029F1; KOBELCO LQ64D00034F1; KOBELCO LQ64D00054F1; KOBELCO YN64D00013F1; KOBELCO YN64D00019F1; VPI VYN64D00013F1V.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SI888A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SI888A |
| Бренд виробника | KOBELCO |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO SI1187 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | KOBELCO SK200, KOBELCO SK235, KOBALCO SK210 |
| Марка | KOBELCO |
| Призначення | Опорний каток SI888 для екскаватора KOBELCO SK200, KOBELCO SK235, KOBALCO SK210. |
| Номер | SI888A |
| Тип запчастини | Опорний коток для |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для |
- Ціна: 8 992 ₴



