LK58A Опорний каток JCB JS240 JS300 JS330
15 640 ₴
- В наявності
- Код: srx-00130
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: JCB JS240, JCB JS260TYPE1, JCB JS300, JCB JS330.Вага: 53kg.
Вага: 53kg.
Інші каталожні номери: JCB LK58; 331/43219; JSA0047; A2630000M00; Нижній каток траку гусениці, лауфлор.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LK58A |
| Виробник | JS |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LK58A |
| Бренд виробника | JCB |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | JCB LK58 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | JCB JS240, JCB JS260TYPE1, JCB JS300, JCB JS330 |
| Марка | JCB |
| Призначення | Опорний каток LK58 для екскаватора JCB JS240, JCB JS260TYPE1, JCB JS300, JCB JS330. |
| Номер | LK58A |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 15 640 ₴



