CR6590A Опорний каток CAT 345 349
23 923 ₴
- В наявності
- Код: srx-00131
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: CAT 345, CAT 349.Вага: 78 кг.
Вага: 78 кг.
Інші каталожні номери: BERCO CR6590; CATERPILLAR 123-1379; CATERPILLAR 152-4128; CATERPILLAR 178-7293; VPI V1787293V.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR6590A |
| Виробник | Caterpillar |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CR6590A |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR6590 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT 345, CAT 349 |
| Марка | CAT |
| Призначення | Опорний каток CR6590 для екскаватора CAT 345, CAT 349. |
| Номер | CR6590A |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 23 923 ₴



