CR6150A Опорний каток CAT D5C 939
13 941 ₴
- В наявності
- Код: srx-00132
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: CAT D5C, CAT 939, CAT 939C, CAT 943, CAT 561H.
Інші каталожні номери: BERCO CR4305; BERCO CR6150; CATERPILLAR 124-8237; CATERPILLAR 125-4169; CATERPILLAR 7G4836+7G4829; ITM A01040L1M00; VPI VCR6150V.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR6150A |
| Виробник | Caterpillar |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CR6150A |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR4305 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT D5C 939 939C 943 561H |
| Марка | CAT |
| Призначення | Опорний каток CR6150 для бульдозера CAT D5C 939 939C 943 561H. |
| Номер | CR6150A |
| Тип запчастини | Опорний коток для бульдозера |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для бульдозера |
- Ціна: 13 941 ₴



