CR3634A/CR6088A Опорний каток CAT 963
18 809 ₴
- В наявності
- Код: srx-00136
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: CAT D6D 963 963 LGP, LIEBHERR PR734.Вага: 51 кг.
Вага: 51 кг.
Інші каталожні номери: BERCO CR3634; BERCO CR3634A; BERCO ID1457; CATERPILLAR 118-1617; CATERPILLAR 188-5272; CATERPILLAR 7G0421; CATERPILLAR 9G8029; CNH-FIAT NEW HOLLAND 76040853; CNH-FIAT NEW HOLLAND 76040948; CNH-FIAT NEW HOLLAND 76090863; HANOMAG 4000300M; HANOMAG 4000300M91; JOHN DEERE AT169467; KOBELCO 24100N10082F1; LIEBHERR 5802406.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR3634A/CR6088A |
| Виробник | Liebherr |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CR3634A/CR6088A |
| Бренд виробника | CAT, LIEBHERR |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR3634 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT D6D, CAT 963, CAT 963 LGP, LIEBHERR PR734 |
| Марка | CAT, LIEBHERR |
| Призначення | Опорний каток CR3634 для бульдозера CAT D6D, CAT 963, CAT 963 LGP, LIEBHERR PR734. |
| Номер | CR3634A/CR6088A |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 18 809 ₴



