CR3635A/CR6089A Опорний каток CAT D6H D6R D6D
19 056 ₴
- В наявності
- Код: srx-00137
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: CAT D6H D6R D6D LIEBHERR LR634, LIEBHERR PR734, LIEBHERR PR734XL.
Інші каталожні номери: BERCO CR3635; BERCO CR3635A; BERCO ID1458; CATERPILLAR 118-1618; CATERPILLAR 7G0423; CATERPILLAR 9G8034; CNH-FIAT NEW HOLLAND 76040852; CNH-FIAT NEW HOLLAND 76040949; CNH-FIAT NEW HOLLAND 76090855; HANOMAG 4000301M; HANOMAG 4000301M91; ITM B01060D1M00; JOHN DEERE AT169468; KOBELCO 24100N10083F1; LIEBHERR 5802407; VPI VCR3635V.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR3635A/CR6089A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CR3635A/CR6089A |
| Бренд виробника | CAT, LIEBHERR |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR3635 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT D6H D6R D6D LIEBHERR LR634, LIEBHERR PR734, LIEBHERR PR734XL |
| Марка | CAT, LIEBHERR |
| Призначення | Опорний каток нижній CR3635 для бульдозера CAT D6H D6R D6D LIEBHERR LR634, LIEBHERR PR734, LIEBHERR PR734XL. |
| Номер | CR3635A/CR6089A |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 19 056 ₴



