CR1292A Опорний каток для LIEBHERR LR621
14 024 ₴
- В наявності
- Код: srx-00138
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: LIEBHERR LR621, LIEBHERR LR622, LIEBHERR PR721C, LIEBHERR PR731, LIEBHERR PR722, CAT D5, CAT D6M, CAT 951B, CAT 953, CAT 955K.
Інші каталожні номери: BENATI 2106021; BENATI 2106101; BERCO CR1292; BERCO CR1292B; BERCO CR1292C; BERCO CR1292D; CATERPILLAR 118-1611; CATERPILLAR 1F6471; CATERPILLAR 1M3826; CATERPILLAR 2Y9422; CATERPILLAR 3S0741; CATERPILLAR 4F3531; CATERPILLAR 4K9035; CATERPILLAR 5K4542; CATERPILLAR 9S9539; DROTT S505093; HANOMAG 2983613M91; HITACHI 9402072; ITM A01060B1M00; JOHN DEERE AT46419; JOHN DEERE AT67569; JOHN DEERE AT76033; LANDINI MASSEY FERGUSON 1430355M93; LIEBHERR 5002765; LIEBHERR 5209257; TAMROCK 001331339; VPI VCR1292V.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR1292A |
| Виробник | Liebherr |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CR1292A |
| Бренд виробника | LIEBHERR, CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | CR1292A |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | LIEBHERR LR621, LIEBHERR LR622, LIEBHERR PR721C, LIEBHERR PR731, LIEBHERR PR722, CAT D5, CAT D6M, CAT 951B, CAT 953, CAT 955K |
| Марка | LIEBHERR, CAT |
| Призначення | Опорний каток CR1292 для бульдозера LIEBHERR LR621, LIEBHERR LR622, LIEBHERR PR721C, LIEBHERR PR731, LIEBHERR PR722, CAT D5, CAT D6M, CAT 951B, CAT 953, CAT 955K. |
| Номер | CR1292A |
| Тип запчастини | Опорний коток для |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для |
- Ціна: 14 024 ₴



