CR1293A Опорний каток CAT D5 D6M
14 436 ₴
- В наявності
- Код: srx-00139
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: CAT D5, CAT D6M, CAT 951B, CAT 953, CAT 955K, LIEBHERR LR621, LIEBHERR LR622, LIEBHERR LR621C, LIEBHERR PR722, LIEBHERR PR731.Вага: 50 кг.
Вага: 50 кг.
Інші каталожні номери: BERCO CR1293; BERCO CR1293B; BERCO CR1293C; BERCO CR1293D; CATERPILLAR 118-1612; CATERPILLAR 1F6472; CATERPILLAR 1M3827; CATERPILLAR 2Y9421; CATERPILLAR 3S0742; CATERPILLAR 4F3532; CATERPILLAR 4K9036; CATERPILLAR 5K4543; CATERPILLAR 6B9386; CATERPILLAR 6T9875; CATERPILLAR 7F2464; CATERPILLAR 7K8571; CATERPILLAR 9S9538; JOHN DEERE AT46418; JOHN DEERE AT67565; JOHN DEERE AT76034; LIEBHERR 5003857.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR1293A |
| Виробник | Liebherr |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CR1293A |
| Бренд виробника | CAT, LIEBHERR |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO CR1293 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT D5, CAT D6M, CAT 951B, CAT 953, CAT 955K, LIEBHERR LR621, LIEBHERR LR622, LIEBHERR LR621C, LIEBHERR PR722, LIEBHERR PR731 |
| Марка | CAT, LIEBHERR |
| Призначення | Опорний каток CR1293 для бульдозера CAT D5, CAT D6M, CAT 951B, CAT 953, CAT 955K, LIEBHERR LR621, LIEBHERR LR622, LIEBHERR LR621C, LIEBHERR PR722, LIEBHERR PR731. |
| Номер | CR1293A |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 14 436 ₴



