
KM388A Опорний каток KOMATSU D31A D37P
11 054 ₴
- В наявності
- Код: srx-00140
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: Komatsu D31A, Komatsu D31P, Komatsu D37E, Komatsu D37P.
Інші каталожні номери: BERCO KM388; ITM A4031000M00; KOMATSU 111-30-00130; KOMATSU 111-30-00140; KOMATSU 111-30-00270; KOMATSU 111-30-00271; KOMATSU 111-30-00272; KOMATSU 111-30-00273; KOMATSU 111-30-00274; KOMATSU 113-30-00130; KOMATSU 203-30-00020; VPI VKM388V.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM388A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KM388A |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | KM388A |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | Komatsu D31A, Komatsu D31P, Komatsu D37E, Komatsu D37P |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Опорний каток KM388 для бульдозера Komatsu D31A, Komatsu D31P, Komatsu D37E, Komatsu D37P. |
| Номер | KM388A |
| Тип запчастини | Опорний коток для бульдозера |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для бульдозера |
- Ціна: 11 054 ₴



