KM1429A Опорний каток KOMATSU PC250LC-6 PC340-6
13 034 ₴
- В наявності
- Код: srx-00141
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: KOMATSU PC250LC-6, KOMATSU PC340-6.
Інші каталожні номери: BERCO KM1429; ITM A40300A0Y00; ITM A40300B0M00; ITM A40300B1M00; KOMATSU 207-30-00150; KOMATSU 207-30-00410; KOMATSU 207-30-00510; KOMATSU 207-30-00511; KOMATSU 207-30-00610; KOMATSU 207-30-K1700; VPI VKM1429V.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM1429A |
| Виробник | Komatsu |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KM1429A |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO KM1429 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | KOMATSU PC250LC-6, KOMATSU PC340-6 |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Опорний каток KM1429 для екскаватора KOMATSU PC250LC-6, KOMATSU PC340-6. |
| Номер | KM1429A |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 13 034 ₴



