
14520149 Підтримувальний каток volvo ec140 ec160 e9180
8 909 ₴
- В наявності
- Код: srx-00150
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: VOLVO EC140, VOLVO EC160, VOLVO EC180, VOLVO EC210, VOLVO EC240.
Інші каталожні номери: 1181-00020, 14520149, 14528559.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volvo |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Код запчастини | VO2A |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VO2A |
| Бренд виробника | VOLVO |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | BERCO VO2 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | VOLVO EC140, VOLVO EC160, VOLVO EC180, VOLVO EC210, VOLVO EC240 |
| Марка | Volvo |
| Призначення | Підтримуючий каток VO2 підходить до моделей машин VOLVO EC140, VOLVO EC160, VOLVO EC180, VOLVO EC210, VOLVO EC240. |
| Номер | VO2A |
| Тип запчастини | Підтримуючий каток |
| Тип запчастини/вузла | Підтримуючий каток |
- Ціна: 8 909 ₴



