KM3425A Опорний каток KOMATSU D51
16 169 ₴
- В наявності
- Код: srx-00222
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: KOMATSU D51 PX-22 I.
Вага: 42,5 кг.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM3425A |
| Виробник | Komatsu |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KM3425A |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | KM3425/ 12Y-30-00021 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | KOMATSU D51 PX-22 I |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Опорний каток, нижній KM3425 для бульдозера KOMATSU D51 PX-22 I-бортний. |
| Номер | KM3425A |
| Тип запчастини | Опорний коток бульдозера |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток бульдозера |
- Ціна: 16 169 ₴



