KM3426A Опорний каток KOMATSU D51
17 819 ₴
- В наявності
- Код: srx-00223
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: KOMATSU D51 I-Бортний. Використовуеться в бульдозерах Komatsu D51 DX-22, D51 PX-22.
Вага: 45 кг.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM3426A |
| Виробник | Komatsu |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KM3426A |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | KM3426/ 12Y-30-00031 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | KOMATSU D51 I- |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Опорний каток KM3426 для бульдозера KOMATSU D51 I-бортний. |
| Номер | KM3426A |
| Тип запчастини | Опорний коток бульдозера |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток бульдозера |
- Ціна: 17 819 ₴



