IN3430A Опорний каток HSW TD15E/TD15C
21 118 ₴
- В наявності
- Код: srx-00225
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: HSW TD15E/TD15C II-бортний також в навантажувачах HSW 175C. каталожні номери: IN3430/ 741146C92/ 376140077/ 590140116.
Вага: 57 кг.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Код запчастини | IN3430A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IN3430A |
| Бренд виробника | HSW TD15E/TD15C II- HSW 175C |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | IN3430/ 741146C92/ 376140077/ 590140116 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | HSW TD15E/TD15C II- HSW 175C |
| Марка | HSW TD15E/TD15C II- HSW 175C |
| Призначення | Опорний каток IN3430 для бульдозера HSW TD15E/TD15C II-бортний також в навантажувачах HSW 175C. |
| Номер | IN3430A |
| Тип запчастини | Опорний коток бульдозера |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток бульдозера |
- Ціна: 21 118 ₴



