81N6.11010A/VA3769 Опорний каток HYUNDAI R210 LC-9
10 889 ₴
- В наявності
- Код: srx-00226
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: HYUNDAI R210 LC-9. каталожні номери: 81N6-11010.
Вага: 36 кг.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81N6.11010A/VA3769 |
| Виробник | Hyundai |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 81N6.11010A/VA3769 |
| Бренд виробника | HYUNDAI |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 81N6-11010 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | HYUNDAI R210 LC-9 |
| Марка | Hyundai |
| Призначення | Опорний каток 81N6-11010 для екскаватора HYUNDAI R210 LC-9. |
| Номер | 81N6.11010A/VA3769 |
| Тип запчастини | Ковток опорний екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Ковток опорний екскаватора |
- Ціна: 10 889 ₴



