FT3612A Опорний каток HITACHI EX165 EX200 EX215
10 064 ₴
- В наявності
- Код: srx-00227
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: HITACHI EX165, HITACHI EX200, HITACHI EX215, HITACHI EX220, Hitachi ZX160, HITACHI ZX180, HITACHI ZX200, HITACHI ZX210, HITACHI ZX225, HITACHI ZX240, HITACHI ZX250, Liugong 925.
Вага: 35 кг.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FT3612A |
| Виробник | Hitachi |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FT3612A |
| Бренд виробника | HITACHI, Liugong |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | FT3612/ HT710 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | HITACHI EX165, HITACHI EX200, HITACHI EX215, HITACHI EX220, Hitachi ZX160, HITACHI ZX180, HITACHI ZX200, HITACHI ZX210, HITACHI ZX225, HITACHI ZX240, HITACHI ZX250, Liugong 925 |
| Марка | HITACHI, Liugong |
| Призначення | Опорний каток FT3612 до HITACHI EX165, HITACHI EX200, HITACHI EX215, HITACHI EX220, Hitachi ZX160, HITACHI ZX180, HITACHI ZX200, HITACHI ZX210, HITACHI ZX225, HITACHI ZX240, HITACHI ZX250, Liugong 925. |
| Номер | FT3612A |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 10 064 ₴



