KM1743A Опорний каток KOMATSU PC300-HD3 360 400 450
19 138 ₴
- В наявності
- Код: srx-00228
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: KOMATSU PC300-HD3, KOMATSU PC360, KOMATSU PC400, KOMATSU PC450.
Вага: 74,5 кг.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM1743A |
| Виробник | Komatsu |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KM1743A |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | KM1743A/ KM3485/ UF209K1E/ 208-30-00210 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | KOMATSU PC300-HD3, KOMATSU PC360, KOMATSU PC400, KOMATSU PC450 |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | Опорний каток KM1743 до KOMATSU PC300-HD3, KOMATSU PC360, KOMATSU PC400, KOMATSU PC450. |
| Номер | KM1743A |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 19 138 ₴



