LK42A Опорний каток JCB JS110 130 140 145
8 909 ₴
- В наявності
- Код: srx-00229
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: JCB JS110, JCB JS130, JCB JS140, JCB JS145.
Вага: 25,5 кг.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LK42A |
| Виробник | JS |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LK42A |
| Бренд виробника | JCB |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | LK42 / 331/35386 / 331/42460 / UF146R0E |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | JCB JS110, JCB JS130, JCB JS140, JCB JS145 |
| Марка | JCB |
| Призначення | Опорний каток JCB LK42 до JCB JS110, JCB JS130, JCB JS140, JCB JS145. |
| Номер | LK42A |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 8 909 ₴



