14566801A Опорний каток VOLVO EC235 250 290 300
17 159 ₴
- В наявності
- Код: srx-00230
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: VOLVO EC235, VOLVO EC250, VOLVO EC290, VOLVO EC300.
Вага: 52,5 кг.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VOE14566801A |
| Виробник | Volvo |
| Марка | Volvo |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VOE14566801A |
| Бренд виробника | VOLVO |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 14566801, 14641630 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | VOLVO EC235, VOLVO EC250, VOLVO EC290, VOLVO EC300 |
| Призначення | Опорний каток VOLVO 14566801 до VOLVO EC235, VOLVO EC250, VOLVO EC290, VOLVO EC300. |
| Номер | VOE14566801A |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 17 159 ₴



