14501642A Опорний каток VOLVO EC330 380
20 211 ₴
- В наявності
- Код: srx-00231
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: VOLVO EC330, VOLVO EC380.
Вага: 68 кг.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VOE14501642A |
| Виробник | Volvo |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VOE14501642A |
| Бренд виробника | VOLVO |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 14501642 / 14606490 / UF205B0E |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | VOLVO EC330, VOLVO EC380 |
| Марка | Volvo |
| Призначення | Опорний каток VOLVO 14501642 до VOLVO EC330, VOLVO EC380. |
| Номер | VOE14501642A |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 20 211 ₴



