CR3001A Опорний каток двобортний каток CAT D3B C D4 931
7 919 ₴
- В наявності
- Код: srx-00235
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: CAT D3B, CAT D3C, CAT D4, CAT 931.
Вага: 23 кг.
Інші каталожні номери: CR3001 / 3T4353 / 6S3608 / 2387484 / 2753580 / 2818338 / UG125C0T.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR3001A |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CR3001A |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | CR3001 / 3T4353 / 6S3608 / 2387484 / 2753580 / 2818338 / UG125C0T |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT D3B, CAT D3C, CAT D4, CAT 931 |
| Марка | CAT |
| Призначення | Опорний двобортний (двобортний) каток CR3001 до CAT D3B, CAT D3C, CAT D4, CAT 931. |
| Номер | CR3001A |
| Тип запчастини | Опорний каток II бортний |
| Тип запчастини/вузла | Опорний каток II бортний |
- Ціна: 7 919 ₴



