270-00048A Опорний каток Doosan VA1573
16 004 ₴
- В наявності
- Код: srx-00239
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: VA1573, HYUNDAI R250, HYUNDAI 290, HYUNDAI 320, DOOSAN DX300, 270-00048.
Вага: 101 кг.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 270-00048A |
| Виробник | Hyundai |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 270-00048A |
| Бренд виробника | VA, HYUNDAI, DOOSAN |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 270-00048 / 270-00048A / 81N8.11011 / 81N8.11012 / 81N8-11011 / 81N8-11012 /UF196E0E |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | VA1573, HYUNDAI R250, HYUNDAI 290, HYUNDAI 320, DOOSAN DX300, 270-00048. |
| Марка | VA, HYUNDAI, DOOSAN |
| Призначення | Опорний каток VA1573, HYUNDAI R250, HYUNDAI 290, HYUNDAI 320, доOSAN DX300, 270-00048. |
| Номер | 270-00048A |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 16 004 ₴



