CR5897A Опорний каток CAT 328 330 336
17 159 ₴
- В наявності
- Код: srx-00249
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: CAT 328D, CAT 330, CAT 330L, CAT 330B, CAT 330BL, CAT 330C, CAT 330CL, CAT 330D, CAT 330DL, CAT 336D, CAT 336DL, CAT 336E, CAT 336F.
Вага: 62 кг.
Інші каталожні номери: CR5897, 1091213, 117.5047, 117-5047, 1341013, 163-4149, 1634149, 1791486, 179-1486, CR7876.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR5897A |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CR5897A |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | CR5897, 1091213, 117.5047, 117-5047, 1341013, 163-4149, 1634149, 1791486, 179-1486, CR7876, |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | CAT 328, CAT 330, CAT 336, CR5897 |
| Марка | CAT |
| Призначення | Опорний каток для екскаватора CAT 328, CAT 330, CAT 336, CR5897. |
| Номер | CR5897A |
| Тип запчастини | Опорний коток для екскаватора |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток для екскаватора |
- Ціна: 17 159 ₴



