IN3079A Опорний каток Dresser TD20E II
26 645 ₴
- В наявності
- Код: srx-00252
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: DRESSER TD20E II, IN3079.
Вага: 83 кг.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | IN3079A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IN3079A |
| Бренд виробника | DRESSER |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | IN3079 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | DRESSER TD20E II, IN3079. |
| Марка | DRESSER |
| Призначення | Опорний каток SPYCHARKA DRESSER TD20E II, IN3079. |
| Номер | IN3079A |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 26 645 ₴



