Опорний каток Hitachi zx670 zx800 zx850
49 331 ₴
- В наявності
- Код: srx-00259
- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Підходить для техніки: HITACHI ZX670, HITACHI ZX800, HITACHI ZX850, VOLVO EC700.
Вага: 145 кг.
Готівковий або безготівковий (з ПДВ) розрахунок.
Доставка Новою Поштою по всій Україні, можливий самовивіз зі складу.
Постачання будь-яких інших запчастин під замовлення протягом 3–5 робочих днів.
technoaktyv.com.ua
Консультація, підбір та комерційна пропозиція — за телефоном (067) 404-13-50 (Viber; Telegram; WhatsApp), (050) 339-06-84.
За потреби наші менеджери допоможуть з підбором та оформленням замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HT551A |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Виробник | Hitachi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HT551A |
| Бренд виробника | HITACHI, VOLVO |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | HT551 |
| Категорія товару | Опорні котки, ролики |
| Мoдель | HITACHI ZX670, HITACHI ZX800, HITACHI ZX850, VOLVO EC700 |
| Марка | HITACHI, VOLVO |
| Призначення | Опорний каток HT551 до HITACHI ZX670, HITACHI ZX800, HITACHI ZX850, VOLVO EC700. |
| Номер | HT551A |
| Тип запчастини | Опорний коток |
| Тип запчастини/вузла | Опорний коток |
- Ціна: 49 331 ₴



