Втулка CATERPILLAR 245, 55, 57, 58, 613, 814S, 924G, D10, D6D, D7, D9
783 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001651
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для бульдозерів - 44X63X43
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших бульдозерів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 245, 245B, 245D, 55, 57, 58, 613, 613B, 613C, 613G, 814S, 924G, D10N, D10R, D6D, D7G, D7H, D9L, D9N, D9R. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 44,564 mm, зовнішній діаметр 63,564 мм також довжина 43,94 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 43,94 mm |
| зовнішній діаметр: | 44,564 mm |
| внутрішній діаметр: | 63,564 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 245 |
| CATERPILLAR | 245B |
| CATERPILLAR | 245D |
| CATERPILLAR | 3306 |
| CATERPILLAR | 613 |
| CATERPILLAR | 613B |
| CATERPILLAR | 613C |
| CATERPILLAR | 613G |
| CATERPILLAR | 639D |
| CATERPILLAR | 814S |
| CATERPILLAR | D10N |
| CATERPILLAR | D5B |
| CATERPILLAR | D6D |
| CATERPILLAR | D7G |
| CATERPILLAR | D7H |
| CATERPILLAR | D8N |
| CATERPILLAR | D9R |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Код запчастини | 7J6250 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 245, 55, 57, 58, 613, 814S, 924G, D10, D6D, D7, D9 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7J6250 |
| Категорія товару | Втулка |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7J6250 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 43,94 мм, зовнішній діаметр: 44,564 мм, внутрішній діаметр: 63,564 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 783 ₴



