Втулка KOMATSU BP500, PC118MR, PC160, PC180, PC200, PC210, PC220, PC228, PC230, PC240, PC270, PC290
від 515 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001920
Відправка з 05 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Екскаваторів Komatsu, включаючи серійні моделі BP500, PC118MR, PC160, PC180, PC200, PC200LL, PC200SC, PC210, PC220, PC220LL, PC228, PC228US, PC230, PC230NHD, PC240, PC270, PC270LL, PC290. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до заданих моделей машин Komatsu. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Komatsu!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| KOMATSU | PC160LC-7K |
| KOMATSU | PC180LC - 7K |
| KOMATSU | PC200-7 W1 |
| KOMATSU | PC200-7 W1 |
| KOMATSU | PC210-7K |
| KOMATSU | PC220 - 7-W1 |
| KOMATSU | PC230NHD-7K |
| KOMATSU | PC270 -7-W1 |
| KOMATSU | PC270 - 7-W1 |
| KOMATSU | PC290 7K |
| Комплектуючі | |||
|---|---|---|---|
| 07145-00080 | 20Y-70-11180 | 20Y-70-31160 | 206-70-51170 |
| 205-70-71320 | 206-70-71590 | 206-70-71340 | 206-70-71350 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 707-76-80470 |
| Виробник | Komatsu |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA KOMATSU BP500, PC118MR, PC160, PC180, PC200, PC210, PC220, PC228, PC230, PC240, PC270, PC290 |
| Бренд виробника | KOMATSU |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 707-76-80470 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | KOMATSU PC160LC-7K, KOMATSU PC180LC - 7K, KOMATSU PC200-7 W1, KOMATSU PC200-7 W1, KOMATSU PC210-7K, KOMATSU PC220 - 7-W1, KOMATSU PC230NHD-7K, KOMATSU PC270 -7-W1, KOMATSU PC270 - 7-W1, KOMATSU PC290 7K, |
| Марка | KOMATSU |
| Призначення | KOMATSU PC160LC-7K, KOMATSU PC180LC - 7K, KOMATSU PC200-7 W1, KOMATSU PC200-7 W1, KOMATSU PC210-7K, KOMATSU PC220 - 7-W1, KOMATSU PC230NHD-7K, KOMATSU PC270 -7-W1, KOMATSU PC270 - 7-W1, KOMATSU PC290 7K, |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 707-76-80470 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: від 515 ₴



